İcadiye Mah. Cemil Meriç Sk. No:23/A Üsküdar / İSTANBUL
0(532) 162 97 61
0(216) 695 10 61
info@dekoratiftas.com

Sukça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Dekoratif taş, dekoratif tuğla, dekoratif duvar paneli, dekoratif ahşap paneli uygulamaları ve taşlar hakkında sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz. (HMZStone)

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekoratif Taş Modelleri Nelerdir? +

  Country Stone fabrikamızın dekoratif taş modelleri ; alaçatı taşı , antik kale taşı , bodrum taşı , büyük vadi taşı , datça taşı , dere taşı , doruk taşı , geçmeli kale taşı , geçmeli kayrak taşı , geçmeli yığma taşı , kale taşı , karışık taş , katman taşı , kayrak taşı , likya taşı , manavgat taşı , parke taşı , rustik taşı ve tarla taşı olarak kültür taşı modelleri bulunmaktadır.
 • Dekoratif Tuğla Modelleri Nelerdir? +

  Country Stone fabrikamızın dekoratif tuğla modelleri ; akdeniz tuğla , antik tuğla , eski tuğla , harman tuğla , rustik tuğla olarak kültür tuğlası modelleri bulunmaktadır. En yeni dekoratif tuğlaları çok yakında sizlerle birlikte olacaktır. Lütfen takipte kalın !
 • Dekoratif Duvar Panelleri Nelerdir? +

   Country Stone fabrikamızın dekoratif duvar panelleri modelleri ; ardesia , bachetta , brichetto , concreto , concreto esposto , concreto grezzo , cosparsa , decrepito , fondo , legno , mattone , mattone vecchio , misto , mole , piallato , pietra , pietra scavate , roccia , rustico olarak çeşitli ürünler bulunmaktadır.
 • Dekoratif Ahşap Panel Modelleri Nelerdir? +

   Country Stone fabrikamızın dekoratif ahşap panel modelleri ; cariato , cariato sottile , cerchio , palma , pancone , pino , quadrato , quadrato casuale , soffitto , steccato , tetto mondo olarak yeni ahşap panel ürünleri bulunmaktadır.
 • Dekoratif Taş Üretimi Nasıldır? +

  Country Stone dekoratif taşlarımız kesinlikle kanserojen madde içermemektedir. Gerçek taş tozu ve toz boya kullanılarak üretilmektedir. Kesinlikle strafor malzeme bizde bulunmamaktadır.
 • Dekoratif Taş Ölçüleri Nelerdir? +

  Dekoratif taş modellerinin standart ölçüleri bulunmamaktadır. Dekoratif taşlar tamamen tek tek uygulanan bir malzemedir. kalınlık ortalama 2-4 cm kadar kalınlığında ve büyüklükler taş modellerine göre değişmektedir.
 • Dekoratif Duvar Panel Ölçüleri Nelerdir? +

  Dekoratif duvar paneli ölçülerimiz aynı şekilde standart ölçüleri bulunmamaktadır. Fakat tüm modellerimizin ölçüleri birbirine yakındır. Ortalama olarak 1.33 yükseklik 3.33 genişlik olmaktadır. Ortalama bir panel 4.42 m2 alan kaplamaktadır. Kalınlık modele göre 1.cm ile 5cm değişmektedir.
 • Türkiye'nin Her Bölgesine Gönderim Var Mı? +

  Evet Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine anlaşmalı olduğumuz ve olduğunuz ambar nakliye firmaları ile hem uygun fiyata hem de güvenli bir şekilde adresinize kadar teslim ediyoruz. 
 • Usta Yönlendirimi Var MI? +

  Evet Türkiye'nin yaklaşık olarak tüm illerinde profesoynel olarak çalışan dekoratif taş ustalarımız bulunmaktadır. İstediğiniz taktir de dekoratif taş ustası tedarik edebilirsiniz.
 • Dekoratif Taş Uygulaması Ne Kadar Sürer +

  Dekoratif taş uygulaması çalışan usta sayısına göre değişmektedir. Örnek verecek olursak 2 dekoratif taş ustası günde ortalama 30-40 m2 alan çıkarmaktadır. Bu alan taş modeline göre de değişebilir. 

7/24 Müşteri Hizmetleri & Hemen Teklif Sadece Bizde !

Country Stone olarak 7/24 müşteri hizmetleri hattı : 0(532) 162 97 61 Okan Bey ile görüşme sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hemen fiyat teklifi almak için lütfen kırmızı butona tıklayarak iletişim formunu doldurunuz.